Reference

Pomáhali jsme našim klientům bydlet

Účastnili jsme se několika developerských projektů. Pomáhali jsme jak klientům developera získat financování bydlení, tak developerovi při jednáních s bankovními domy o hypotečních produktech.


Kontakt na Českou hypoteční pana Radka Barvy jsme dostali přes doporučení. Přístup pana Barvy je na vysoké a profesionální úrovni. Kdykoli jsme potřebovali, byl nám nápomocen a řešil naše požadavky bez odkladu. Zároveň nám dodával pocit klidu, že všechno dobře dopadne. Pan Barva nám pomáhal od úplného počátku s výběrem nemovitosti, zajištěním hypotečního úvěru, pojištěním nemovitosti a životním pojištěním tak, aby vše bylo nastaveno dle našich potřeb. Člověk, který se v tomto odvětví nepohybuje každý den, se lehce ztratí, ale pan Barva nás o všem informoval a vždy nám jednotlivé kroky vysvětlil, tak abychom je pochopili. Za tohle všechno mu patří velké díky. Jeho služby můžeme s přítelkyní s radostí doporučit všem.

Michal Huris

Na pana Radka Barvu a Českou hypotéční jsme s manželem dostali doporučení po dlouhé a úmorné snaze získat hypotéku na rekonstrukci našeho domku, který jsme potřebovali s ohledem na rozšiřující se rodinu přestavět na dvougenerační. Poté, co jsem se po různých peripetiích loučila s představou, že nám rekonstrukce vyjde a smiřovala se s tím, že půjdeme do podnájmu, nás pan Barva nejen svým klidným přístupem ujistil, že vše dobře dopadne, ale opravdu bleskově nám zařídil a vykomunikoval s bankou za výhodných podmínek vše, co jsme potřebovali. Bez pomoci pana Barvy bychom vlastně nebydleli. Utráceli bychom za drahý podnájem a snažili se tuto situaci řešit dál. Kolik času a energie by to zabralo nechci domýšlet.

Velmi si cením u pana Barvy profesionality, příjemného přístupu, dodržení termínů i slova a velmi dobré komunikace. Po různých zkušenostech vím, že to není samozřejmostí, spíše naopak. Řada dobrých nápadů, služeb a profesí je znehodnocena často laxním nebo neprofesionálním přístupem lidí, kteří je vykonávají, nechutí k práci nebo váznoucí komunikací. Pan Barva dělá čest oboru, ve kterém pracuje a je spolehlivý. Věřím, že i další klienti budou spokojeni.

Děkujeme! Manželé Diabovi

Česká hypoteční Radka Barvy pomohla mé rodině v rozmezí sedmi let realizovat koupi dvou bytů a následně také zprostředkování pronájmu jednoho z nich. Když jsme se s manželkou rozhodli pořídit si kvůli přírůstku do rodiny větší nemovitost, neváhali jsme obrátit se znovu na pana Barvu. Naše zkušenosti s jeho službami jsou totiž stoprocentní – mohli jsme se vždy spolehnout na přesnost a rychlost vyřizování složité administrativy, spojené s koupí bytů, včetně jednání s bankou, zprostředkování aktuálně nejvýhodnějšího hypotečního úvěru a veškerého souvisejícího právního servisu. Radek Barva má komplexní přehled o realitním trhu, legislativě i bankovních službách, které se k danému segmentu váží. Máme k němu absolutní důvěru, v průběhu obou realitních transakcí jsme se na něj mohli spolehnout s vědomím, že naše spokojenost a komfort je pro něj na prvním místě, což v tvrdém konkurenčním prostředí realit a hypoték u nás stále není úplně standardním a běžný přístupem. Někdy není jednoduché ručit za osobní doporučení jakékoliv komerční služby, v případě Radka Barvy a České hypoteční ovšem nemáme žádné obavy, že by jeho budoucí potenciální klienti mohli být s jeho službami jakýmkoliv způsobem zklamáni.

Marek Stoniš, šéfredaktor týdeníku Reflex

Na základě osobní zkušenosti z jednání s panem Barvou, musím konstatovat plnou spokojenost s jeho profesionálním přístupem a zapálením pro věc. Z jeho služeb jsem využil zprostředkování koupě bytu a jeho následné financování hypotečním úvěrem. Po celou dobu, byl pan Barva velmi ochotný a aktivně se staral, aby vše co nejdříve proběhlo k mé spokojenosti. Navíc jsem měl v něm důvěru, že na základě svých zkušeností a odborných znalostí, pro mě vyjedná co nejlepší podmínky - což se i následně potvrdilo. Touto referencí, bych mu chtěl poděkovat a všem budoucím klientům popřát, ať jsou s jeho službami spokojení stejně jako já.

Mgr. Dušan Marek

Rádi bychom se vyjádřili ke službám, které nabízí Česká Hypotéční a zejména k panu Radku Barvovi, se kterým jsme procházeli celou naší mírně komplikovanou kauzou. Potřebovali jsme získat finanční prostředky na dostavbu objektu v památkové zóně a to je vždy velmi náročné na komunikaci s úřady. Pan Radek nám skvěle vždy poradí více možností. U každé z eventualit dokáže zhodnotit míru rizik a výhod s trpělivým přístupem a profesionalitou k celému problému.Jsme vděční, že jsme po několika letech hledání řešení potkali člověka, který nám dokázal skutečně pomoci. Děkujeme a přejeme ostatním klientům plnou spokojenost.

MVDr. Josef a Mgr. Martina Barchánkovi

Na ČESKOU HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o. jsme se obrátili na doporučení. Pan Barva naslouchal našim názorům a požadavkům, poradil nám nejen se všemi dokumenty, potřebnými podklady, ale vše za nás i vyjednal v bance. Povedlo se mu zařídit takové podmínky, kterých bychom sami nedosáhli.  Pokud se v oblasti realit a financí nepohybujete každý den, je obtížné porozumět všem potřebným náležitostem. Pokud tedy přemýšlíte nad takovým krokem, jako je např. koupě nemovitosti, chcete, aby bylo vše v pořádku a o to se nám pan Barva velmi dobře postaral. Mohli jsme se na něj spolehnout nejen při samotném získání hypotéky, ale byl nám k dispozici po celou dobu jeho čerpání a neměl problém nám kdykoliv odpovědět na naše dotazy a poskytnout i právní poradenství. Jeho služby můžeme vřele doporučit.

Ing. Tomáš Kumhera

Dnes, kdy jsem v katastru zapsaná jako majitelka vysněného bytu, bych chtěla poděkovat panu Barvovi za jeho profesionalitu a nadstandardní přístup. O panu Barvovi jsem se dozvěděla od mých přátel a jsem moc ráda, že můj složitější případ převzal. Ocenila jsem jeho zkušenosti a hluboké znalosti trhu i produktů, rozvahu a klid, kterým pozitivně působil ve vypjatých situacích. Pan Barva je jako ředitel společnosti bezesporu vytížený manažer, přesto to jako klient nepoznáte: pracuje s maximální flexibilitou, ochotně a s nevídanou rychlostí. Svou pracovní dobu prodloužil vždy podle potřeby a reagoval na maily, případně telefonáty od brzkého rána až do pozdní noci – zprávu jsem obdržela v každém případě vždy ještě ten den. A v neposlední řadě: pan Barva mi zařídil hypotéku s nejlepšími možnými podmínkami. V průběhu složitějšího procesu koupě bytu, na jehož začátku jsem já sama – nikým nezastupovaná – udělala chybu, jsem pak díky přistoupivšímu panu Barvovi získala pocit bezpečí a klidu, že vše dobře dopadne. Dopadlo: dnes jsem v katastru zapsaná jako majitelka vysněného bytu…

Jarmila Nevařilová, vydavatelka magazínu pro seniory Revue 50plus


 

RENIX a.s.
komplex Jesenice I. až VI.etapa

Od roku 1997 začala firma RENIX, a.s. s vlastní investiční výstavbou bytových domů. První aktivity, které měli uspokojit otevřený trh začaly v příměstské lokalitě Jesenice u Prahy, kde vznikl projekt Jesenice I. Etapa, kde bylo v roce 2001 dokončeno 61 bytů a 62 stavebních pozemků...

komplex Jesenice I. až VI.etapa

ESHEL PRAGUE
Bytový projekt na Hrádku

Slunné byty s terasami v klidném prostředí a zeleni. Výborná lokalita a dostupnost.

Bytový projekt na Hrádku

MAO
Bytový projekt Tatarkova

Záměrem projektu bylo postavit nadstandardní bydlení s výrazně odlišnou architekturou než daná lokalita Jižního města v současnosti nabízí. V této souvislosti byl navržen elegantní a vzdušný bytový dům, který představuje jasnou dominantu místa.

Bytový projekt Tatarkova

WADIA
Projekt ZAHRADNÍ ČTVRŤ ZBRASLAV

Třetí etapa výstavby projektu Zahradní čtvrť byla poslední, nejvýše položenou etapou rezidenčního projektu realizovaného v krásné části Zbraslavi na ploše větší než 100 tis. m2. V této etapě bylo postaveno 277 bytových jednotek v patnácti domech typu Stela a Hugo a šesti vilách Laura.

Projekt ZAHRADNÍ ČTVRŤ ZBRASLAV

IGD s.r.o.
Obytný park AMADE

OBYTNÝ PARK AMADE je moderní komplex čtyř bytových domů vilového typu, jenž svým standardem a architektonickým řešením splňuje všechny nároky na kvalitní a příjemné bydlení. Citlivé dispoziční řešení, balkón nebo terasa (u přízemních bytů předzahrádka), kryté garážové stání, volné venkovní stání, vysoký standard vybavení a zajímavá lokalita - Praha 4 (mezi Kateřinkami a Újezdem u Průhonic) vytvářejí předpoklad pro to, aby se OBYTNÝ PARK AMADE stal Vaším domovem.

Obytný park AMADE

TK invest group s.r.o.
RD Postřižín

Obec Postřižín se nachází na severovýchodním okraji Prahy, 8 minut po D8 od OD Tesco Letňany. Jedná se o klidnou, příjemnou lokalitu s plnou občanskou vybaveností ve 2 km vzdálené Odolené Vodě (nákupní centrum, pošta, supermarket, zdravotnické středisko s lékárnou, základní, střední a mateřská škola, bazén s fitness).

RD Postřižín

BYTY SLOVANY s.r.o.
Projekt Obytný SOUBOR SLOVANY

Ideální bydlení v zajímavé lokalitě. Nízkopodlažní zástavba s výrazným členěním domů. Snadná dosažitelnost, blízká dostupnost PID, ČD.

Projekt Obytný SOUBOR SLOVANY

Doporučte nás
a získejte odměnu