Reference

Pomáhali jsme našim klientům bydlet

Účastnili jsme se několika developerských projektů. Pomáhali jsme jak klientům developera získat financování bydlení, tak developerovi při jednáních s bankovními domy o hypotečních produktech.

RENIX a.s.
komplex Jesenice I. až VI.etapa

Od roku 1997 začala firma RENIX, a.s. s vlastní investiční výstavbou bytových domů. První aktivity, které měli uspokojit otevřený trh začaly v příměstské lokalitě Jesenice u Prahy, kde vznikl projekt Jesenice I. Etapa, kde bylo v roce 2001 dokončeno 61 bytů a 62 stavebních pozemků...

komplex Jesenice I. až VI.etapa

ESHEL PRAGUE
Bytový projekt na Hrádku

Slunné byty s terasami v klidném prostředí a zeleni. Výborná lokalita a dostupnost.

Bytový projekt na Hrádku

MAO
Bytový projekt Tatarkova

Záměrem projektu bylo postavit nadstandardní bydlení s výrazně odlišnou architekturou než daná lokalita Jižního města v současnosti nabízí. V této souvislosti byl navržen elegantní a vzdušný bytový dům, který představuje jasnou dominantu místa.

Bytový projekt Tatarkova

WADIA
Projekt ZAHRADNÍ ČTVRŤ ZBRASLAV

Třetí etapa výstavby projektu Zahradní čtvrť byla poslední, nejvýše položenou etapou rezidenčního projektu realizovaného v krásné části Zbraslavi na ploše větší než 100 tis. m2. V této etapě bylo postaveno 277 bytových jednotek v patnácti domech typu Stela a Hugo a šesti vilách Laura.

Projekt ZAHRADNÍ ČTVRŤ ZBRASLAV

IGD s.r.o.
Obytný park AMADE

OBYTNÝ PARK AMADE je moderní komplex čtyř bytových domů vilového typu, jenž svým standardem a architektonickým řešením splňuje všechny nároky na kvalitní a příjemné bydlení. Citlivé dispoziční řešení, balkón nebo terasa (u přízemních bytů předzahrádka), kryté garážové stání, volné venkovní stání, vysoký standard vybavení a zajímavá lokalita - Praha 4 (mezi Kateřinkami a Újezdem u Průhonic) vytvářejí předpoklad pro to, aby se OBYTNÝ PARK AMADE stal Vaším domovem.

Obytný park AMADE

TK invest group s.r.o.
RD Postřižín

Obec Postřižín se nachází na severovýchodním okraji Prahy, 8 minut po D8 od OD Tesco Letňany. Jedná se o klidnou, příjemnou lokalitu s plnou občanskou vybaveností ve 2 km vzdálené Odolené Vodě (nákupní centrum, pošta, supermarket, zdravotnické středisko s lékárnou, základní, střední a mateřská škola, bazén s fitness).

RD Postřižín

BYTY SLOVANY s.r.o.
Projekt Obytný SOUBOR SLOVANY

Ideální bydlení v zajímavé lokalitě. Nízkopodlažní zástavba s výrazným členěním domů. Snadná dosažitelnost, blízká dostupnost PID, ČD.

Projekt Obytný SOUBOR SLOVANY

Doporučte nás
a získejte odměnu