ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o.

ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení, s.r.o. je česká společnost. Hlavní náplň plně odráží její dnešní název. Cílem společnosti je pomoci klientům s realizací koupě nebo rekonstrukce bydlení s využitím nejvhodnějšího úvěrového produktu, který plně vyhovuje situaci klienta.

Naši odborníci neustále sledují vývoj finančního trhu a porovnávají nabídky jednotlivých finančních ústavů. Klademe důraz na neustálé rozšiřování nyní již tak rozsáhlého portfolia moderních produktů bankovního sektoru, které odpovídají potřebám našich klientů.

Základním znakem společnosti je serióznost, rychlost, široké spektrum kvalitně poskytovaných služeb. Děláme vše proto, aby naše společnost byla vždy spolehlivým partnerem.

Centrála naší společnosti sídlí v Praze. Chceme být všem klientů co nejblíže a proto otevíráme pobočky v dalších místech.

Při řešení financování bydlení spolupracujeme s renomovanými zahraničními i domácími finančními ústavy, které svou dlouholetou historií a finančním zázemím garantují kvalitu svých produktů. Spolupracujeme s realitními kancelářemi, stavebními společnostmi, developery, právníky, pojišťovnami a investičními společnostmi.

V oblasti financování poskytujeme ucelené řešení na klíč.

ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení, s.r.o.
Legerova 39, 120 00 Praha 2
tel.: 777 152 003
e-mail: info@ceskahypotecni.cz

Doporučte nás
a získejte odměnu