Fitness Kotva

  • 15% sleva na jednorázový vstup do Fitness Cybex
  • 15% sleva na lekce v Aerobním sále
  • 15% sleva v Multifunkčním sále
  • 15% sleva na Cross Training (nelektorovaného)

Sport a relax v srdci Prahy

Sportovně – relaxační centrum Fitnesskotva a Fitstudiokotva nabízí velkou škálu možností, jak si zasportovat i odpočinout. Pro sportovní nadšence a profíky, ale také pro úplné začátečníky, nabízí spoustu lekcí, ze kterých si vybere opravdu každý. Prostorné fitness je vybaveno vysoce kvalitními stroji. K dispozici jsou trenéři, kteří Vám rádi poradí, jak správně cvičit. Sportovně – relaxační centra poskytují kromě velké škály lekcí a fitness také Cross sál, který je cíleně určen pro kruhové tréninky, jak lektorované, tak nelektorované. Po tréninku se můžete zregenerovat ve finské nebo parní sauně, anebo využít privátní vířivku. Odpočinout si můžete i v solné jeskyni, která využívá léčebné síly minerálních látek obsažených v solích převážně Mrtvého moře, Černého moře a Himalájí. Solná jeskyně napomáhá regenerovat organismus a zlepšuje jeho celkovou kondici. A pokud se chcete opálit do plavek, můžete využít službu solária. V solárním studiu jsou instalována horizontální a vertikální solária nevyšší výkonnostní třídy MegaSun.

Nezavazujete se zde žádnou smlouvou, jelikož se nejedná o členské fitness. Jednotlivé aktivity můžete navštěvovat v rámci jednotlivých vstupů. Pokud si toto sportovní vyžití oblíbíte, můžete se rozhodnout pro pořízení vstupních nebo měsíčních permanentek. 

Další z benefitů pro návštěvníky je 1 hodina parkování v garážích OD Kotva zdarma a bezplatné využití dětského koutku.

Fitnesskotva a Fitstudiokotva kromě těchto služeb nabízí také pronájem svých prostor pro různé firemní akce, teambuildingy, semináře nebo tiskové konference. Mimo jiné nabízí zajímavé cenové balíčky pro firmy a jejich klienty nebo zaměstnance.

Fitnesskotva, s.r.o., Fitstudiokotva, s.r.o.
Náměstí Republiky 656/8, 110 00 Praha 1
www.fitnesskotva.cz

Recepce: +420 224 801 281, info@fitnesskotva.cz
Recepce: +420 224 801 291, info@fitstudiokotva.cz

Obchodní manažer:
Nela Prášilová, tel.: 723 974 366, n.prasilova@fitnesskotva.cz 

Pokud máte zájem o tento benefit vyplňte kontaktní údaje a odešlete.
Na Váš email Vám přijde potvrzení benefitu, který uplatníte u našeho partnera.

Napište nám

+
Fitness Kotva

Doporučte nás
a získejte odměnu